Klientu atbalsts

Pirms nomāšanas

Veicot rezervāciju, jums nav jāraksta autovadītāja apliecības numurs vai informācija, bet jums ir jābūt līdzi derīgai autovadītāja apliecībai, kad ierodaties saņemt izvēlēto transportlīdzekli.

Ja jūs esat sasniedzis 18 gadu vecumu, jūs varat nomāt un vadīt mūsu transportlīdzekļus, bet jāpatur prātā, ka personām, kas jaunākas par 23 gadiem, papildus jāmaksā līgumā noteiktā jauno vadītāju maksa.

Saņemšanas laikā jums jāuzrāda derīga vadītāja apliecība; papildu autovadītāja apliecībām, kas nav latīņu transkripcijā, piemēram, ķīniešu, japāņu transkripcijā vai kirilicā, jāpievieno starptautiska autovadītāja apliecība.

Jā, tomēr jāpatur prātā, ka personai, kas paraksta līgumu, jābūt derīgas kredītkartes turētājam.

Mēs pieņemam visas kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express, Diners. Piezīme: mēs nepieņemam priekšapmaksas vai elektronu kartes, ceļojumu kartes, Visa Electron vai Maestro.

Lai gan mēs cenšamies paturēt prātā visas klientu vēlmes, diemžēl nevaram garantēt konkrētu modeli, tikai izvēlēto automašīnu kategoriju.

Pārbaudiet sadaļā “Transportlīdzekļi”.

ā, un to jūs darāt, papildu iekārtu izvēles procesā izvēloties iespēju “Dīzeļa dzinējs”. Jāpatur prātā, ka tādā gadījumā tiek aprēķināta papildu maksa.

Mēs piedāvājam šādu pakalpojumu, tomēr tas jāsaskaņo 48 stundas pirms transportlīdzekļa saņemšanas, un par to tiek aprēķināta maksa pēc mūsu papildu pakalpojumu izcenojumiem.

Jūs vienmēr varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu vai kādu no mūsu birojiem. Kontaktu informācija ir atrodama sadaļā Kontakti.

Apdrošināšanas pašrisks ir maksimālā summa, par kādu klients var būt atbildīgs, ja notiek negadījums. Tā lielums ir atkarīgs no transportlīdzekļa kategorijas, un šo summu var pārbaudīt rezervācijas procesa laikā.

Apdrošināšanas pašrisks ir maksimālā summa, par kādu klients var būt atbildīgs, ja notiek negadījums. Tā lielums ir atkarīgs no transportlīdzekļa kategorijas, un šo summu var pārbaudīt rezervācijas procesa laikā.

SCDW (Super Collision Damage Waiver) ir papildu apdrošināšana, kas sedz transportlīdzekļa korpusam nodarītā kaitējuma dalības pašrisku.

WUG (Wheels Undercarriage and Glass protection) ir papildu apdrošināšana, kas sedz riteņiem, karosērijai un stikliem nodarītā kaitējuma pašrisku.

Jūs varat to samazināt, izvēloties papildu apdrošināšanas paketi, un izvēlētajā paketē pašriska summa ir pazemināta vai pilnībā atcelta.

Jā, ja jūs vēlaties pilnīgu informāciju par savas nomas maksas cenu, tomēr jūs vienmēr varat izvēlēties papildu paketes un pakalpojumus transportlīdzekļa saņemšanas laikā.

Lai pārliecinātos par to, ka vēlamais aprīkojums būs pieejams saņemšanas laikā, mēs jums iesakām rezervēt to transportlīdzekļa rezervācijas procesa laikā. Tomēr atkarībā no pieejamības jūs varat to pieprasīt arī mūsu birojos.

Mūsu izvēlētie piedāvājumi ir WiFi, GPS (satelīts), bērnu sēdeklis/atbalsta ierīce, riteņu ķēdes u.c.

Kā mūsu klients jūs varat brīvi lietot transportlīdzekli Latvijā, kā arī citās valstīs. Tomēr gadījumā, ja jūs plānojat lietot transportlīdzekli ārpus Latvijas robežām, tiek piemērota īpaša maksa.

Mūsu regulārajam piedāvājumam nav noteikts nobraukuma limits. Īpašu piedāvājumu gadījumā nobraukuma limits vienmēr ir skaidri norādīts.

Maksimālais nomas periods ir 30 dienas. Tomēr gadījumā, ja nepieciešams ilgāks nomas periods, nekā šeit norādītais, lūdzam sazināties ar Klientu apkalpošanas dienestu.

Mūsu transportlīdzekļus var izmantot uz pāris stundām pēc jūsu vēlēšanās, tomēr minimālais periods, par ko aprēķina maksu, vienmēr ir 24 stundas. Saņemšanas un nodošanas laiks vienmēr tiek izvēlēts rezervācijas procesa laikā.

Jā, CARWIZ piedāvā šādu pakalpojumu. Jūs varat saņemt transportlīdzekli vienā birojā un nodot to atpakaļ citā. Jūs varat pārbaudīt biroju sarakstu, kā arī izvēlēties saņemšanas un nodošanas vietu rezervācijas procesa laikā. Šī pakalpojuma izmaksas (“Viena virziena pakalpojums”) tiks aprēķinātas un pieskaitītas nomas izmaksām rezervācijas laikā.

Tā kā mēs vēlamies piedāvāt saviem klientiem vēl lielāku elastīgumu, esam nodrošinājuši šādu iespēju, izveidojot individualizētus piedāvājumus (atbilstoši nodošanas vietai).

Rezervācijas procesā jums jānorāda precīzs saņemšanas laiks. Tomēr jūs varat mainīt saņemšanas laiku 12 stundas pirms transportlīdzekļa saņemšanas.

Piezīme: novēlotas ierašanās gadījumā mēs paturam tiesības neizsniegt transportlīdzekli

Jā, tomēr gadījumā, ja saņemšana un nodošana notiek ārpus biroja darbalaika, tiek iekasēta papildu maksa, ko nosaka rezervācijas procesa laikā. Jūs varat pārbaudīt katra biroja darbalaiku sadaļā “Kontakti”.

Sazinieties ar mums

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »