Life in the Rhythm of the metropolis

Life in the Rhythm of the metropolis

On the way to history

On the way to history

Izveidot rezervāciju

Atšķirīgs atgriešanas birojs
Izvēlēties vai labot Jūsu rezervāciju

Rent a Car Riga

Laipni lūdzam Rīgā!

Laipni lūdzam Rīgā — Latvijas un Baltijas sirdī! Ideālās atrašanās vietas dēļ Rīga ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas apceļot Baltijas valstis, iepazīt daudzveidīgo kultūrvēsturisko mantojumu un vienkārši baudīt Rīgas šarmu. Tieši Baltijas valstu un Latvijas centrā zeļošā Rīga vienmēr ir bijusi krustcelēs starp austrumiem un rietumiem, ziemeļiem un dienvidiem.

No Rīgas ar auto ir ļoti ērti nokļūt praktiski jebkurā vietā, populārākās no tām – Sigulda, Kuldīga, Liepāja, Ventspils, Jūrmala, Rundāle… vai Lietuvas un Igaunijas pilsētas.

Ko apskatīt Rīgā?

Rīga ir piedzīvojusi vairāk nekā 800 gadu trauksmainas vēstures: gan vācu, gan prūšu, gan padomju laikus… Šī bagātīgā pagātne padara Rīgu par aizraujošu ceļojumu galamērķi.

Vai vēlaties uzzināt, ko mēs noteikti iesakām apskatīt Rīgā? Tā, protams, ir vecpilsēta jeb Vecrīga, klusais centrs ar jūgendstila ēkām, kā arī Rīgas centrāltirgus, kāds nekur citur nav atrodams. 

Vecrīga apbur ar šarmu, bruģi, dažādu stilu namiem, šaurām ieliņām un vienreizīgu atmosfēru, kas tīk gan tūristiem, gan vietējiem. Kā nekā arī rīdzinieki brīvdienu vai nedēļas nogaļu vakarus pavada tieši Vecrīgā.

Iespaidīgākie Vecrīgas nami, protams, ir Rīgas Doms un Svētā Pētera baznīca, no kuras torņa skatu laukuma 72 metru augstumā paveras pasakaina pilsētas panorāma.

Tāpat populāra ir Rīgas pils, kas ir arīdzan Latvijas Republikas prezidenta rezidence. Un noteikti nedrīkst aizmirst Melngalvju namu, kas tika uzcelts pilnīgi no jauna 1999. gadā.

 

Ziemā tikai pārdesmit metru attālumā atradīsies arī Ziemassvētku egle, ar ko īpaši lepojas ikviens Latvijas iedzīvotājs, jo leģenda vēsta, ka tieši Latvijā tika rotāta pirmā Ziemassvētku egle, aizsākot šo skaisto tradīciju.

Iespējams, Jūs pārsteigs fakts, ka Rīga ir ne tikai Latvijas vai Eiropas, bet visas pasaules hipsteru galvaspilsēta… nekur citur nav tik daudz hipsteru bāru, restorānu, notikumu un rajonu.

Maldīvu Salas? Labāk Jūrmala tikai 10 kilometru, nevis 10 stundu lidojuma attālumā! Jūrmala piedāvā baltu, smalku un zīdainu smilšu pludmales un lēzenu jūru, svaigu gaisu un īstu dabas un pilsētas kokteili, kādu grūti atrast citur. Bez tam, uz Jūrmalu Jūs varat ērti doties ar auto. Pozitīvi ir arī tas, ka Jūrmalā lielākā daļa auto stāvvietu ir bez maksas.  

Sazinieties ar mums

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »