TRAVEL AGAIN!

DON’T JUST DREAM, TRAVEL AGAIN!

Izveidot rezervāciju

Atšķirīgs atgriešanas birojs
Izvēlēties vai labot Jūsu rezervāciju

Klientu atbalsts

Uzzini visu, ko vēlies uzzināt par nomas nosacījumiem, prasībām un iespējām.

MŪSU KLIENTI PIEREDZE

 • “Baltijas valstīs mēs viesojāmies pirmo reizi, tādēļ mēs nolēmām veltīt divas nedēļas to apceļošanai. Mēs stratēģiski izvēlējāmies īrēt auto Rīgā un paņemt to Rīgas lidostā. Mūsu ļoti apmierināja CARWIZ piedāvātie auto un sniegtais serviss.”

  - David Baker, London
 • “Pēc ierašanās Rīgā, mums bija nedaudz jāuzgaida, jo mūsu auto nebija vēl sagatavots… tomēr, uzņēmuma personāls mums piešķīra klasi augstāku auto par to pašu cenu. Tādu servisu mēs nebijām gaidījuši. Lieliski! ”

  - Joanne Petite, Nice
 • "Mēs nebijām plānojuši nomāt auto, tomēr mums radās spontāna vēlme doties apskatīt Klaipēdu un Palangu Lietuvā. Mēs sazvanījām Carwiz un burtiski pēc stundas jau bijām ceļā. Izcils serviss, lieliski auto! "

  - Thomas de Vinne, Antwerp
 • "Mums ar sievu un mazo meitu ļoti patika Carwiz serviss. Mūsu auto bija ļoti tīrs, mēs rezervējām bērnu sēdeklīti, par visu bija padomāts un viss bijasagatavots un labākais bija tas, ka mēs savu auto varējām saņemt turpat uz vietas lidostā."

  - Alexander Peterson, Gothenburg
 • "Izcili! Pirmo reizi mums mēs auto nomā saņēmām nevis lizīgu, bet tieši tādu auto, kādu rezervējām. Auto bija izcilā tehniskā stāvoklī, šķita, ka esam pirmie, kas ar to brauc. Arī transfēra pakalpojums bija ātrs!"

  - Hans Müller, Dusseldorf
 • "Dzīvojot Rīgas centrā, mums auto nav nepieciešams, tādēļ tos nomājam tikai ģimenes izbraucieniem. Esam nomājuši auto dažādās nomās, bet Carwiz mūs pozitīvi pārsteidza ar savu nomas auto izcilo stāvokli un piedāvāto servisu. Noteikti varam ieteikt izmantot šo auto nomu."

  - Ivars Galiņš, Riga
 • "Parasti auto nomājam starptautiskās auto nomas kompānijās. Paziņas, kas viesojušies Latvijā, mums ieteica izmēģināt Carwiz, kas bija lielisks ieteikums. Mūs ļoti apmierināja lieliskā cenas un kvalitātes attiecība!"

  - Joargina Rodríguez, Madrid
 • "Mēs regulāri viesojamies Latvijā un izmantojam dažādas auto nomas. Pēdējās divas reizes izmantojām Carwiz pēc mūsu radinieku ieteikuma. Esam ļoti apmierināti ar viņu SUV automašīnām – tās ir jaunas, sakoptas un komfortablas."

  - Nikita Vasilyev, Smolensk
 • "Uz aptuveni nedēļu mans auto bija remontā un man bija nepieciešams risinājums. Es biju ļoti apmierināta gan ar servisu, gan ar auto. Domāju, ka tā ir lieliska izvēle."

  - Iveta Maritova, Riga
 • "Vienkārša un ātra rezervācija. Teicams serviss. Auto tehniski labā stāvoklī."

  - Luca Romano, Milan
Biznesa vednis
Biznesa piedāvājums

Biznesa vednis

Ir laiks samazināt ceļojuma izmaksas, paaugstināt produktivitāti un aizsargāt ieguldījumus jūsu uzņēmuma mobilitātē.

Uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »