Notikumi

NESTE WORLD RX of Latvia

2019. gada 14.–15. septembrī Latvijā notiks ikgadējais Starptautiskais pasaules čempionāta posms rallijkrosā NESTE WORLD RX of Latvia.
NESTE WORLD RX of Latvia

Tas ir viens no pašiem ekstremālākajiem un skatītākajiem pasākumiem Baltijā, uz kuru cenšas nokļūt no sacīkstēm, automašīnām, ātruma un adrenalīna atkarīgi skatītāji.

Posms notiek CSDD Biķernieku rallijkrosa trasē: Biķernieku kompleksā sporta bāze, S. Eizenšteina 16, Rīga, Latvija.

Lai gan disciplīna ir diezgan jauna, tā ātri ir iekarojusi savu fanu loku, kas ar katru gadu kļūst aizvien lielāks. Šis sacīkšu posms ilgst divas dienas, un tajā ir 12 posmi. Katru gadu pasākumu Latvijā apmeklē simtiem šī sporta veida fanu un liels skaits jau pazīstamu sacīkšu braucēju un čempionu. Ja Jums ir līdzīgas intereses un vaļasprieki, tad vienkārši nedrīkstat palaist garām šo aizraujošo ātruma pasākumu, jo Jūs vairs nekur citur negūsiet tādas aizraujošas gandarījuma izjūtas.

 Laipni lūdzam Latvijā uz Pasaules rallijkrosa čempionātu!

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »