Notikumi

Lattelecom Rīgas maratons

Lattetecom Rīgas maratons ir starptautiskas nozīmes sporta pasākums, kas tiek rīkots Rīgas pilsētas ielās.
Lattelecom Rīgas maratons

Lattetecom Rīgas maratons ir starptautiskas nozīmes sporta pasākums, kas tiek rīkots Rīgas pilsētas ielās. Tas ir ikgadējs maratona skrējiens, kas sastāv no vairākiem posmiem: 42 km maratons, 21 km pusmaratons, 10 km skrējiens, 6 km skrējiens un 4,2 km ģimenes skrējiens. To parasti rīko maijā vai jūnijā, 2019. gadā tas notiks 18. un 19. maijā. Latvija ļoti lepojas ar šo sporta pasākumu, jo Lattetecom Rīgas maratonā piedalās rekordliels dalībnieku skaits – vairāk par 4200 skrējēju no 78 valstīm, un tas ir internacionālākais maratons visā Baltijā. Katrs, kas vēlas, var piedalīties maratonā un skriet pa ielām ar vairāk nekā 800 gadu vēsturi, gūstot gan estētisku baudījumu, gan izvēloties sev atbilstošu līmeni kādā no piecām piedāvātajām trasēm.

Latvija aicina visus, kas vēlas, dalīties šajā sporta nedēļas nogalē, un lieliskā pasākuma organizācija un Latvijas viesmīlība jūs patīkami pārsteigs.

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »