Galamērķi

Rundāles pils

Rundāles pils ir Latvijas arhitektūras un pils ainavas dimants, kas veidota baroka stilā.
Rundāles pils

To projektējis Krievijas impērijas itāļu izcelsmes galma arhitekts Bartolomeo Frančesko Rastrelli, kas vairāk pazīstams ar savu lielo ieguldījumu Sanktpēterburgas pilsētas arhitektūrā. Rundāles pilī ir 138 dažādas istabas, zāles un svinību telpas, un katrai ir unikāls dizains un interjers.

Pilī ir izvietotas 18., 19. gadsimta beigu gleznas, mēbeles, sadzīves priekšmeti un oriģinālās lietas, jebkura gleznu galerija vai muzejs var apskaust šādu kolekciju. Īpaša uzmanība ir jāpievērš dārza – parka zonai, jo tā aizņem vairāk nekā 10 hektāru platību un saglabā savu sākotnējo izskatu; pat puķes, augus un kokus restauratori ir stādījuši saskaņā ar tā laika dārza grāmatu pierakstiem. Ikviens var iejusties pils laika atmosfērā un pieskarties «Latvijas Versaļas» vēsturei; adrese: Rundāle Palace Museum, Pilsrundale 3921, Latvia.

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »