Klientu atbalsts

Nomas perioda laikā

Jūs varat pagarināt savu nomas periodu rakstiskā veidā personīgi mūsu birojos pirms sava nomas perioda beigām. Pagarināšanas cena tiek aprēķināta pēc mūsu spēkā esošajiem izcenojumiem.

Jūs varat mainīt nodošanas biroju, tomēr tādā gadījumā par šo pakalpojumu tiek aprēķināta papildu maksa e.

Ja jūs vēlāk nolemsiet doties uz citu valsti vai izmantot prāmi, informējiet mūs par to, lai mēs varam aktivizēt tam nepieciešamos papildu pakalpojumus. Maksa par tiem tiks aprēķināta transportlīdzekļa nodošanas laikā.

Mūsu papildaprīkojuma klāstā jūs varat izvēlēties Wi-Fi, GPS (satelītu), bērnu sēdeklīti/balstu, ziemas riepas, riteņu ķēdes.

Dodieties uz tuvāko CARWIZ biroju. Ja aprīkojums ir pieejams, jūs varat to nomāt, un maksa tiks aprēķināta atbilstoši nomas periodam.

Ja jūs nolemsiet pievienot papildu vadītāju savā līgumā, jums jādodas uz tuvāko CARWIZ biroju ar tā vadītāja, kuru jūs vēlaties pievienot, derīgu vadītāja apliecību. Maksa par papildu vadītāju tiek aprēķināta no dienas, kad jūs pievienojat papildu vadītāju.

Tādā gadījumā jūs maksāsiet par transportlīdzekļa lietošanas laiku. Tomēr aprēķinu atšķirības dēļ ir iespējams, ka mainās cena, salīdzinot pašreizējo situāciju ar to, kāda situācija bija rezervācijas procesa laikā.

Ja jūs esat rezervējis transportlīdzekli un samaksājis par rezervāciju caur kādu no nomas aģentūrām, jums jāsazinās tieši ar viņiem jautājumā par cenas samazināšanu.
cijeni dana najma od one navedene na rezervaciji.

Ja jūs jau esat pieņēmis CARWIZ transportlīdzekli nomā un nolemjat pievienot papildu apdrošināšanu, dodieties uz tuvāko CARWIZ biroju, lai mainītu nomas noteikumus un veiktu automašīnas apskati.

Visi mūsu lietotāji var braukt ar nomāto automašīnu visās Eiropas valstīs, izņemot Krieviju.

Sazinieties ar mums

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »