Klientu atbalsts

Rezervācijas

Jūsu kuponam jāpienāk pa e-pastu. Lūdzam divkārt pārbaudīt jūsu ievadīto informāciju, un tad, ja viss šķiet kārtībā, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Ar papildu apdrošināšanas paketēm jūs varat samazināt savu personīgo atbildību transportlīdzekļa bojājumu gadījumā. To var samazināt vai pilnībā atcelt. Apdrošināšanas pašrisks ir atkarīgs no transportlīdzekļa kategorijas, izvēlētās paketes un transportlīdzekļa nomas dienu skaita. Jūs varat pārbaudīt papildu paketes cenu rezervācijas procesa laikā.

  • SCDW (Super Collision Damage Waiver) ir papildu apdrošināšana, kas sedz transportlīdzekļa korpusam nodarītā kaitējuma dalības pašrisku SCDW.
  • CDW+ (Collision Damage Waiver Plus) ir papildu apdrošināšana, kas sedz daļu transportlīdzekļa korpusam nodarīto kaitējumu pašriska.
  • WUG (Wheels Undercarriage and Glass protection) ir papildu apdrošināšana, kas sedz riteņiem, karosērijai un stikliem nodarīto kaitējumu pašrisku.

Saņemšanas un nodošanas vietu, kā arī transportlīdzekļa modeli var mainīt ne vēlāk kā 48 stundas pirms saņemšanas. Saņemšanas laiku var mainīt ne vēlāk kā 12 stundas, un piegādes pakalpojumus var pieprasīt 48 stundas pirms saņemšanas.

Transportlīdzeklis gaidīs jūsu ierašanos, ja informēsiet mūsu Klientu apkalpošanas dienestu; pretējā gadījumā mums ir šādi rezervācijas noteikumi

  • No 16. septembra līdz 31. decembrim un no 1. janvāra līdz 14. jūnijam – 8 STUNDAS
  • No 15. jūnija līdz 15. septembrim - 5 STUNDAS

Jūs varat atcelt rezervāciju bez maksas caur savu lietotāja kontu vai rezervācijas veidlapā ne vēlāk kā 24 stundas pirms saņemšanas.

Ja klients neierodas vai nesaņem transportlīdzekli bez pamatota iemesla vai rezervācijas atcelšanas, mēs paturam tiesības atskaitīt atcelšanas izdevumus no klienta kredītkartes.

Lai gan rezervācijas veikšanai nav nepieciešams lietotāja konts, tas ļauj jums izsekot savus rēķinus, īpašās priekšrocības, kā arī pārbaudīt visas ziņas un jums pieejamos piedāvājumus.

Saņemšanai jūs vienmēr varat izmantot citu kredītkarti. Tomēr, ja jums nav citas kredītkartes, jūs nevarēsiet saņemt izvēlēto transportlīdzekli.

Transportlīdzekļa saņemšanai jums nepieciešama derīga kredītkarte, personas dokuments un derīga vadītāja apliecība; papildu vadītāja apliecībām, kas nav latīņu skriptā, piemēram, ķīniešu vai japāņu transkripcijā vai kirilicā, jāpievieno starptautiska vadītāja apliecība.

Diemžēl tikai kredītkartes īpašnieks var parakstīt līgumu savā vārdā un saņemt transportlīdzekli.

Tādā gadījumā lūdzam informēt mūsu Klientu apkalpošanas dienestu.

Klientam, kas saņem transportlīdzekli, jābūt personīgajiem dokumentiem (vadītāja apliecība un personas dokuments), kā arī derīgai kredītkartei.

Sazinieties ar mums

Lai uzlabotu pārlūkošanas efektivitāti, CARWIZ tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Ja jūs turpināsiet lietot šo tīmekļa vietni, mēs uzskatām, ka jūs piekrītat to lietošanai. Vairāk informācijas »